10 порад для любителів бані

10 порад для любителів лазні

Любителі бані

Відвідування в лазні або сауни, природно, дуже полезеное, але це також може бути небезпечно. І ось вашій увазі 10 порад від бувалих банщиків.

10 порад з приводу відвідування лазні або сауни:

1. Протипоказані відвідування лазні і сауни:

вагітним жінкам або під час місячного циклу;
людям, які мають різні хронічні захворювання, атеросклероз судин;
схильність до кровотеч і тромбам;
будь-які інфекційні захворювання шкіри;
підвищену температуру;
хворим, які страждають на активну форму туберкульозу.

2. Необхідно також враховувати, що сауни і лазні це різні речі. Сауна суха і гаряча, а лазня волога і менш гаряча – тут в парній використовується водяна пара.

3. Так жже не потрібно ходити в лазню або сауну ситим або голодним, тому що цим ви заважаєте роботі організму. Найкращий режим для харчування: не пізніше ніж за 2 години до відвідування з’їсти щось легке (пісний суп, молочна каша, овочеве блюдо), а не пізніше, ніж за 1 годину можна з’їсти овочі і фрукти.

4. Абсолютно заборонено перед походом в такі заклади як лазня або сауна вживати спиртне.

5. Ну і звичайно ж варто утриматися від алкоголю після лазні або сауни, щоб уникнути проблем з серцем.

6. Перед заходом в парну, прийміть теплий душ, але без мила, бо воно може змити з тіла жирову плівку, що звичайно ж може ускладнити потовиділення.

7. В обов’язковому порядку бережіть голову. Не потрібно заходити в парну з мокрою головою, що посилить навантаження на кровоносні судини голови. Так само в парній сауни гаряче повітря може завдати шкоди вашому волоссю, висушуючи їх. Щоб уникнути цього скористайтеся повстяної шапочкою для лазні або можна укутати голову рушником.

8. Що б не нашкодити організму, не варто відразу залазити на верхні полиці, де висока температура. Дайте організму поступово звикнути до температури, почніть з нижніх полиць, а вже потім можна піднятися і вище. Так само необхідно запам’ятати, що максимальний час яке ви можете перебувати в лазні чи сауні складає 15 хвилин не більше.

9. Секс також як і алкоголь

В лазні чи сауні, негативно впливає на серцево-судинну систему. Якщо займатися ним в лазні чи сауні. Тому сексом займайтеся краще вдома.

10. Після виходу з парної потрібно прийняти водні процедури. Та й чим нижче буде температура води, тим корисніше буде оздоровчий ефект.

Пост был полезен? Жмите “мне нравится”

Ответить с помощью Вконтакте:

Ответить с помощью Facebook:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukraina.net.ua -