Галерея

Світлини бані

Невеличка добірка світлини бані. В нашій галереї є невелика добірка світлин банного двору. Ознайомившись зі світлинами ви можете замовити баню на дровах. Банний двір пропонує до ваших послуг баня на дровах. Баня з альтанкою дасть можливість прийняти лазневі процедури і відпочити на свіжому повітрі. Баня з мангалом дасть вам можливість приготувати улюблені страви на мангалі. У вас є можливість замовлення сауни по часово або зняти сауну на цілий день.

Галлерея

Завдяки світлинам можна швидше ознайомитися з банею на дровах. Адже візуальний образ лазні, допоможуть створити світлини. Це допоможе вам обрати та замовити ту лазню яка вам сподобається. Адже галерея допоможе ознайомити вас з обстановкою лазні в нутрі. Яка велика кімната для відпочинку наших гостей. Невеличка кухонька щоб щось нарізати та помити. Яка велика і простора парна кімната де може розташуватись 8-10 чоловік. Так і з тим що в нас є на подвірї. Ви зможете подивитися які лазні з альтанками в яких є мангали. Яка водойма є у нас на території. В якій ви зможете пірнать після гарної пропарки віником. Також ви можете подивитися які віники можливо замовити в нас. 

Світлини бані віник з евкаліпту
Евкаліптовий віник

На банному дворі можливо замовити віник для бані зроблений з евкаліпту. Цей віник дасть можливість насолодитись ароматом евкаліпту. Також аромо терапія завдяки ефірним маслам буде доволі ефективною

Світлини бані - віник з ялиці
ВІник з ялиці

Віник для бані з ялиці має свої дуже користні властивості. Фітоциди які виходять з віника діють на організм з лікувальною дією. Гарно впливає на дихальні шляхи.

ukraina.net.ua -