Контакти

Контакти бані сауни на дровах

Є питання?

  Ваше ім'я:

  Ваша пошта:

  Ваше повідомлення:


  Телефон сауни 

  Контакти лазні на дровах:

  Київ вулиця Трояндова 48 (мікрорайон Жуляни приватний сектор)
  Контакти бані телефон +380682829806
  Вы можете замовити зворотній дзвінок

  Баня розташована в місті Киеве, де розташований мікрорайон Жуляни. Поруч з мікрорайоном ТЕРЕМКИ 2 і ЛикоГрад. Якщо їхати громадським транспортом, то найближча станція метро метро Васильківський автобус №78. Або станція метро Виставковий центр автобус №75. Зупинка школа №279 та 10 хвилин пішки.

  Контакти для навігатора

  Якщо ви хочете потрапити на автомобіль, то можете ввести данні, нашоі геопозиції “50 ° 23’55.4” N 30 ° 27’11.8 “E”. Якщо ваш навігатор не бачить даної вулиці, то вкажіть адресу сусідньої вулиці Совська № 52 далі ще 100 метрів.

  Поради для замовлення

  Краще замовляти баню або сауну яка знаходиться поруч. Це тому що після гарної пропарки віником ви захочете відпочивать. А якщо баня чи сауна буде знаходитись далеко тоді на дорогу додому потрібен час.
  Замовляючи баню враховуйте той фактор, що бажаючих відвідувати баню багато. Тому замовлять баню найкраще зазделегіть. Це для того, щоб не було так, що ви хочете попасти в баню поруч а вона зайнята. Якщо ви відвідуєте баню, регулярно. То замовляйте, будь ласка, певний день і час, щоб вам було зручно і домовляйтесь за вашу персональну скидку.

  ukraina.net.ua -