Замовити лазню в Київі

Замовити лазню на дровах в Києві
Замовити лазню на дровах це Банний двір Київ – лазня на дровах.

Замовити лазню на дровах

 Як замовити лазню на дровах це гарний привід, щоб відпочити з сімєю або зібрати своїх друзів, розслабитися від усіх турбот. Обговорити з друзями цікаві події. Добре пропаритися і попити травяного духмяного чаю. При цьому ви проведете час з гарною користю для свого здоров’я.

Замовити лазню на дровах яка розташована в часному секторі мікрорайона Жуляны. Недалеко від бані розсташовані ЖК Теремки II та Ліко-Град. Лазня знаходится на вулиці Трояндовій №48 (мікрорайон Жуляни). Лазневий двір був відкритий відносно не давно. Що дає можливість попаритися та відпочити в більш меньш свіжій лазні. А також проводити свій вільний час з користю для душі та тіла.

БАНЯ НА ДРОВАХ ОБЛАШТОВАНА:

Просторою парною, в якій є лежак для запарки віника та ковшик, щоб поливати воду на каміння;
туалет і душ з гарячою водою теж знаходяться в бані на дровах;
простора гостьова кімната з великим столом для того, щоб можливо було відпочити компанією 8 – 10 чоловік;
та зазвичай кімната відпочинку.
ВОДОЙМА З ХОЛОДНОЮ ВОДОЮ:

Наша сауна на дровах має свою водойму з холодною і чистою водою. В ній можливо пірнуть після пропарки віником. Водойма наповнюєтся свіжою водою зі сведловини. Вода завжди свіжа та чиста. Дезинфекція проводится без застосування хлору, щоб вам було приємніше приймати контрастні процедури.

БІЛЯ КОЖНОЇ БАНІ АЛЬТАНКА З МАНГАЛОМ

Що дає вам можливість самостійно приготувати блюда для своєї компанії на мангалі. Або ж приготувати плов або шурпу в спеціально створеній печі.

Завітайте до нашої бані на дровах. Набирайтеся гарних та позитивних емоцій. Зміцнюйте свій імунитет. Закаляйте свій організм. І отримуйте море задоволення від відвідування сауни на дровах.

Мы на Facebook

Рейтинг@Mail.ru


ukraina.net.ua -