Віник з канадського дуба користь та їх заготівля

Завзяті любителі паритися в лазні ні коли не будуть паритися без гарного віника для бані. Віник з канадського дуба має дуже корисні якості для здоров’я людини. При пропарюванню віником ммногократно посилюється лікувальний ефект від банних процедур. Пори на шкірі розширюються і чистяться, поліпшується церкуляціі крові. Іншими словами шкіра починає дихати. Такий банний аксесуар, як віник з какнадского дуба для лазні є одним з найпопулярніших серед завзятих любителів сауни. Їм паряться ті, хто любить глибоко і грунтовно прогрітися. Тому що хочуть отримати максимальний ефект від банних процедур. У цьому пості ми розповімо всі його плюси і дізнаємося, як правильно проводиться заготівля віників з канадського дуба.

Про віника з дуба

Дуб це дерево символ довголіття. Тому багато народів Світу вважають його священним деревом. При контакті з ним, людина заряджається величезною кількістю життєвої енергії. Перш за все заспокоює душу. Дуб в народі вважається деревом, яке пов’язане з чоло початком, енергією і силою. Ось тому на Русі богатирів порівнювали з ним.

Властивості віника з канадського дуба

Віник з канадського дуба для лазні має бадьорить, лікувальний і надає протизапальні дії. А ще додає легкість тілу. У вінку міститься велика кількість дубильних речовин і ефірних масел. Віник з канадського дуба добре застосовувати людям, у яких жирний тип шкіри. Під його впливом, шкіра стає більш пружною і набуває матовою відтінок. Речовини які виділяють дубове листя, перешкоджають підвищенню артеріального тиску в парній. Крім того заспокоюючи нервову систему і надають бактерицидну дію.

Особливості використання банного дубового віника

Віник з канадського дуба дуже міцний, за рахунок пружних гілок а так само широкої і щільною листя. Вів тому завдяки своєму листі легко наганяється пар до тіла. Якщо правильно зберігання і використовувати віник, то можна застосовувати його до 5 бань. При цьому без втрати його цілющих властивостей. Свіжий віник з канадського дуба досить обполоснути перед використанням теплою водою. Сухому віника потрібна запарка за раніше.

Як запаревать сухий віник


Обполоснути віник досить теплою водою;
Потім опустити в холодну воду, но6 не більше ніж на 10 хвилин;
І знову залити теплою водою;
Після замочити в окропі і накрити кришкою. До тих пір поки листя не розпарити і не пустять незвичайний аромат. Після чого віником можна париться.

Ще один із способів, підготовки висушеного віника з канадського дуба до банної процедурі. Спосіб полягає в наступному: замочити віник в холодній воді 30 хвилин, після обернути його вологою тканиною. Після залишити в гарячій парильні, поки він не почне видавати аромат. Після ширяння віник потрібно прополоскати і просушити.

Як ползоваться віником

Як правильно, користуватися віником навчитися не складно. Віник з канадського дуба повинен бути легким і зручним. Ручка віника з канадського дуба має бути ретельно обчищена від листя. Перед пропарюванням віником потрібно добре розігріти тіло. Паритися бажано удвох, змінюючи по черзі, один одного.

Пост был полезен? Жмите “мне нравится”

Ответить с помощью Вконтакте:

Ответить с помощью Facebook:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukraina.net.ua -