Миття голови в лазні

Мытье головы в бане

Мити голову в лазні.

Голову в лазні потрібно мити в останню чергу. Ідеальний засіб для миття голови в лазні – шампунь, підібраний в індивідуальному порядку. Шампунь для сухого волосся, для жирного волосся, для нормального волосся. Якщо виникають сумніви, яким шампунем краще користуватися, слід вирішити ці сумніви, проконсультувавшись з лікарем (косметологом).

ЧЩо використовувати для миття голови в лазні.

Шампуні хороші тим, що містять всілякої вітамінні і мінеральні добавки та інші речовини. Речовини отримані з лікарських рослин (екстракти кореня лопуха, листків кропиви, хвої та ін.). Це речовини які впливають оздоравлівающе на корені волосся. Але бувають випадки, коли шампуню під рукою не виявиться. Тоді для миття голови в лазні рекомендується використовувати мильну піну, розведену в тазу (використовується туалетне мило теж має відповідати типу волосся). Господарським милом волосся мити не можна, оскільки це мило розпушує зовнішній шар волосся, і ті незабаром після миття злипаються.

За одну банну процедуру досить намалювати волосся один-два рази. Якщо намалювати і чотири, і п’ять разів, – чистіше від цього волосся не стануть, а завдати шкоди їхньому здоров’ю можна.

Зрозуміло, для миття волосся краще використовувати м’яку воду. У жорсткій воді мило погано милиться, тому волосся погано промиваються. Якщо доводиться мити голову в жорсткій воді, то на волоссі осідають вапняні речовини, яких багато в такій воді. І в результаті на кожному волоску утворюється сіруватий наліт, волосся стає ламким, шкіра дратується, і з’являється свербіж.

В умовах сільської місцевості неважко запасти найбільш підходящу для миття голови воду – дощову або снігову. Ця вода має прекрасні очисні властивості. У міських умовах іноді вибирати не доводиться. Однак, при необхідності воду – навіть дуже жорстку – неважко пом’якшити. Для цього досить розмішати у відрі води чайну ложку харчової соди або чайну ж ложку на-шатирного спирту.

“Тільки вгору”

Вода, яка використовується для миття волосся, не повинна бути занадто гарячою. Це пояснюється тим, що гаряча вода впливає на корені волосся дратівливо. Крім того, гаряча вода викликає прилив крові до голови; особливо шкідливі такі припливи для людей з нестійким артеріальним тиском, для літніх людей, а також для людей, що знаходяться під впливом алкоголю.

Не рекомендується мити голову занадто часто. Оптимальний варіант – один раз в 7-10 днів. Якщо мити надто часто сухе волосся, то вони і зовсім обезжирюються. Втрачаючи еластичність, стає більш ламким при утворюється лупа, часто виникає свербіж шкіри. Якщо ж надто часто мити жирне волосся, то це призводить до посилення діяльності сальних залоз.

Пост был полезен? Жмите “мне нравится”

Ответить с помощью Вконтакте:

Ответить с помощью Facebook:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukraina.net.ua -