Чи можна ходити в російську лазню з дітьми?

В баню з дітьми.

Без сумнівів, в баню з дітьми, або діти і лазня – ці два поняття не взаємовиключні. Тільки правда, при перебуванні немовлят в парній не можна обійтися без неабиякої частки обмежень.

Так коли ж дитині можна відвідувати лазню?

Чи можна дітям в баню? І в якому віці дитині можна почати відвідувати баню? Це дуже важливі питання, які не можна обійти стороною. Є розбіжності фахівців з приводу перебування в лазні під час вагітності. Але от про те, чи корисна лазня для дітей, педіатри мають єдину думку. Відвідувати лазню разом з дітьми можна і потрібно. Однак і тут теж є свої вимоги, застереження і нюанси.

Можна почати з того, коли дитині можна відвідувати лазню. Якщо батьки є великими шанувальниками і знавцями банних процедур. А мама активно відвідувала лазню як до так і під час вагітності. В такому випадку куштувати з дітьми баню можна вже починаючи з трьх або чотирьох місячними немовлятами. Простіше кажучи, в даному випадку знайомство немовляти з лазнею відбулося ще тоді, коли він перебував в утробі матері. Тому після свого народження такий малюк набагато легше зможе сприймати лазневі процедури. Так як він переживав вже протягом дев’яти місяців все ті відчуття – і нагрівання, і зміну температури. Та навіть відпочинок з ароматним зеленим чаєм або іншим не менш корисним банним питвом. Просто з появою його на світло всі ці відчуття стануть для нього ще більш яскравими.

Підготовленим діткам дуже подобається париться в лазні. Дотримуючись усіх правил відвідування парної вони отримують величезну масу задоволення і великий заряд енергії.

Якщо ж мама в період вагітності вирішила утриматися від банних процедур, то знайомство малюка з лазнею краще відкласти до віку 7-8 місяців, ну в крайніх випадках – до 1 року. Але відкладати його на більш довгий термін немає ніякого сенсу, особливо якщо регуляярное відвідування лазні є усталеною сімейної оздоровчої традицією.

Пост был полезен? Жмите “мне нравится”

Ответить с помощью Вконтакте:

Ответить с помощью Facebook:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukraina.net.ua -