Правила як паритися віником в лазні.

Як правильно паритися віником

ТЕХНІКА хлопець банним віником АБО ЯК ПРАВИЛЬНО ІМ ПАРИТИСЯ

Самостійно паритися віником в лазні можна, але краще за все це робити в парі з ким небудь, тільки в такому випадку ви зможете пропарити все тіло рівномірно і правильно. Потрібно запам’ятати, що банний віник все таки не атрибут для садомазохізму. Віник засіб для передачі пара на тіло. Віником НЕ шмагають тіло, а зганяють на нього пар. Тому дуже важливо не просто махати віником, а-вміти правильно ним парити.

Щоб правильно парити віником

Для того, щоб правильно парити віником парильників необхідно взяти в руки два віника, тому, що тільки двома віниками можна рівномірно нагнати на тіло пар і виганяти шлаки з організму. І так, приступимо до техніки ширяння банними віниками.

Той, кого парять, лягає на живіт в парній на полицю, а той, хто паре, бере в обидві руки по вінику. Найперше рух провести віниками, уздовж тіла торкаючись його шкіри. Але тільки без зусилля натиску. Далі той ктот паре починає рівномірними рухами легенько шмагати того хто париться. Чергуючи обидва віника відразу один за одним. Процедуру паріння починають від самого верху, тобто з шиї і плечей, далі переходять на спину, руки, сідниці і ноги, потім піднімаються назад. Після того, як тіло того хто париться набрало певний жар і почалось потовиділення, можна трохи посилити похльоскування віниками. Процедура пропарювання віником тіла з однієї сторони займає приблизно 5 – 10 хвилин. Все залежить від загального стану людини.

Після пропарювання віником з заднього боку закінчена, ширяючого потрібно перевернутися і лягти на спину. Парильників зробити таку ж процедуру. Тільки з меншою інтенсивністю. Час хлопець від 5 до 10 хвилин. При пропарюванню віниками з передньої сторони збільшується навантаження на серце. Ось саме тому зусилля роботи віниками потрібно послабити.

Після завершення пропарювання, для того щоб збільшити лікувальний ефект можна обтертися віником, яким велася пропарювання. Але руху повинні бути пожожі на ті, які ви робите при митті мочалкою, але без натиску що б не дряпатися.

ЯКІ ПРАВИЛЬНІ РУХУ віник

Щоб банним віником правильно парити, їм необхідно захоплювати гаряче повітря. Та за всіма законами фізики гаряче повітря знаходиться зверху. І тому при кожному помаху віник піднімається якнайвище, захоплюючи їм гаряче повітря потрібно зробити різке похльоскування по тілу. А ось як тільки віник торкнувся тіла париться, його можна знову піднімати. У той же час повинен ударяти наступний віник, поки перший піднімається щоб захопити пар. Ще можна після удару банним віником не відразу ж піднімати його. Можна притиснути до тіла париться і потримати пару секунд для більш кращого прогріву організму. Але найкраще буде по черзі застосовувати ці два методи.

Пост был полезен? Жмите “мне нравится”

Ответить с помощью Вконтакте:

Ответить с помощью Facebook:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukraina.net.ua -