Віник з кропиви

Віник для лазні з кропиви

З давніх часів віник з кропиви для лазні дуже цінувався за свої лікувальні властивості. Кропива є самим цілющим засобом в лазні при парку тіла. Для того щоб завжди бути здоровим, банщики радимо паритися саме цим віником. У чому ж полезьза віника з кропиви? Як потрібно підготувати такий віник в лазні? Як його правільнозаготовіть і зв’язати?

Користь від віника з кропиви.

Корисний від віника з кропиви в лазні дуже велика. Лікування кропивою таким способом допоможе людям які страждають на радикуліт, ревматизм, подагру або ж просто допоможе при болях
в спині, або в суглобах. Віники з кропив’яних гілок в’яжуться невеликими за розміром.

Віник з кропиви

Перш, ніж використовувати віник з кропиви в лазні, його потрібно спеціально підготувати. За два рази віник необхідно покласти в холодну і гарячу воду, тобто по черзі спочатку охолодження потім нагрівання. Тепер його можна використовувати, опіків на тілі не буде. Але якщо використання віників Вам необхідно для лікувальних цілей, то іноді потрібно, щоб кропива обпікала. У таких ось випадках кропив’яний віник опускають всього на одну хвилину в дуже гарячу воду і одразу ж починають їм паритися. Однак перед цим тіло потрібно гарненько розігріти в парильні.

Правильно парити шкіру віником із кропиви


необхідно дуже обережно, ледь торкаючись, таким чином ефект такої процедури буде набагато краще і не постраждає шкіра. Легкі кропив’яні опіки прискорюють кровообіг, дуже добре таким способом лікують ревматизм. Людям, яких мучать ревматичні болі, віник з кропиви стане незамінним помічником.


Віник з кропиви можна використовувати тільки один раз. Кропив’яний віник потрібно засушувати тільки в тіні, тому що перебуваючи на сонці листя втрачають не тільки колір і всі цілющі властивості. збирати кропиву для віників, потрібно з травня по липень.

Загалом кропива не тільки тонізує, але і збуджує імунітет і зміцнює весь організм. Це якщо кропива дводомна і традиційно використовується в народній медицині. Існує ще два види кропиви пекуча і глуха. “Гаряча” – набагато сильніше обпікає, ніж “дводомна”. На відміну від них “глуха” взагалі не обпалюється. Для приготування віника з кропиви ці показники обов’язково необхідно враховувати.

Пост был полезен? Жмите “мне нравится”

Ответить с помощью Вконтакте:

Ответить с помощью Facebook:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukraina.net.ua -