Березовий віник для лазні

Березовий віник – це найулюбленіший і затребуваний банний віник всіх часів. Пристрасть слов’ян до цього дерева зрозуміло. Адже протягом багатьох століть береза це дерево займає важливе місце в житті людей. Банний віник з берези – міцний, гнучкий, зручний і корисний.

березовий віник в банному дворі в Києві

Цілющі властивості які має березовий віник.

Про цілющі властивості які має віник з берези відомо з давніх часів. А саме нирках, листя берези, кори і березового соку. У листі березовий віник містить дубильні речовини, ефірні масла, каротин, фитоциди, аскорбінова кислота. Маючи велику різноманітність всіх цих речовин березовий віник належним чином робить благотворний вплив на організм людини. Банний віник з берези можна зв’язати з будь-якої берези. Але найкраще для віника з берези використовувати гілки «берези кучерявої».

Віник з берези – жива емблема лазні.

М’який, зелений і пухнастий навпомацки віник з берези дуже приємний на вид. Крім ароматизації повітря, банний віник ще має дивовижні біологічними властивостями. При впливі пара і температури з листя берези в шкіру потрапляють флаваноіди речовини. Тому віник з берези сприяє очищенню шкіри і виведенню шлаків, збільшується потовиділення, поліпшується робота легких. Віник прилипаючи своїм березовим листям до шкіри, збирає в себе всі шлаки і піт. Баня, в якій використовують віник, приносить полізу для курців страждають на бронхіти, астматиків. Так як після процедури використовуючи віник з берези – значно поліпшується робота легенів і бронхів. Легше відходять мокроти, поліпшується вентиляція легенів.

У лазні банний віник заспокоює болі, ломоту в м’язах і суглобах після сильних фізичних навантажень і вправ. Дуже гарний банний віник для очищення кожи. Якщо шкіра схильна до висипу і гнійників, тоді банний віник прискорює їх загоєння. Ще банний віник піднімає настрій надаючи заспокійливу дію на організм в целом.В листі банний віник має дубильні речовини, ефірні масла, вітамін С, провітамін А. Після пропарювання, використовуючи банний віник, ваша шкіра буде більш еластично, глаже, і більш приємного кольору. Настій в якому використаний березовий віник корисний для волосся і шкіри голови, зміцнює волосся і усуває лупу. Банний віник має хороші лікувальні властивості, але їх можна поліпшити. У березовий віник можна додавати гілки полину, м’яти, звіробою, кропиви, деревію, ромашки.

Пост был полезен? Жмите “мне нравится”

Ответить с помощью Вконтакте:

Ответить с помощью Facebook:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukraina.net.ua -