Що взяти в лазню з собою, якщо ви вперше йдете в сауну і не знаєте, то ця стаття для Вас!

Перший раз лазню, що треба взяти в лазню з собою.

Давайте припустимо, що ваші знайомі придбали купіль для своєї лазні. І в честь цього запросили попаритися в лазні. А ви ніколи до цього не були в лазні і не знаєте, що взяти в лазню з собою? В цьому випадку наша стаття допоможе Вам зібратися!

Що взяти в лазню.

Отже, що принаймні повинне бути в сумці, якщо ви зібралися відвідати баню. По-перше, великий рушник, це те що потрібно покласти. Краще буде навіть два – одне, для того щоб витирати тіло після виходу з душу. Друге для того щоб постелити в парильні на полицю. Тому як сідати на нагріту поверхню полиці досить неприємно. Так само обов’язковим було б взяти з собою халат – він стане в нагоді вам, при виході з парної. Особливо слід не забувати і про вовняний або повстяної шапочці. Адже відомо, що заходячи в парну мочити голову не можна (а дуже хочеться!). Тому шапочка не допускатиме перегрівання поверхні вашої голови. Це може викликати проблеми з кров’яними судинами.

А простирадло?

А ось чи брати з собою простирадло? Це вже справа смаку. Адже простирадло в лазні це такий же багатофункціональний аксесуар, як і банний рушник. Її можна постелити на полицю замість рушники щоб можна було сісти. Так само нею можна обернутися замість халата. Вирішувати вам самим, як вам зручніше.

Що беруть з собою жінки в баню.

Жінка збираючись в баню, замислюється над тим, що процес ширяння в лазні можна провести з великою користю для своєї зовнішності. У лазні можна побалувати свою шкіру різноманітними масками і скрабами. Тільки одна особливість маски слід наносити не перед парною, а вже після неї. Коли тіло розпариться, і пори на шкірі будуть відкриті. Коли пори відкриті, шкіра починає процес очищення. Тому і доцільніше робити маску вже на розпарену шкіру. Але ще раз потрібно уточнити що маски робляться після останнього відвідування парної!

Аромаолії.

Багатьом любителям лазні подобається аромотерапія вдихаючи різноманітні приємні аромати. Для чого на піч-кам’янку поливають особливі настої або відвари. Ароматизований пар, настоїв чи відварів, не тільки приємний, але ще і приносить велику користь. Але до того як застосувати різні «пахучості» необхідно провести тестування – як вони будуть впливати на організм.

На розпечене каміння в каменке допускається лити тільки ароматизатори які приготовлені на водній основі, тому що масляні як правило починають горіти і чадить при високій температурі. Але навіть при цьому ароматичний засіб найкраще буде попередньо розбавити водою, а не лити в ко з центром вигляді. Наприклад, кілька крапель концентрату можна додати в зграю, і вже водою з неї полити камені.

Що пити в лазні?

Напевно, багато хто з вас чули про те, що в лазні треба пити, але не всі знають, які саме напої можна пити. У лазні можна пити трав’яні чаї та настої, морси, мінеральну негазовану воду. І ні в якому разі не можна в лазні вживати напої, що містять спирт, включаючи пиво! Пам’ятайте, що алкоголь і лазня – це абсолютно дві несумісні речі!

Пост был полезен? Жмите “мне нравится”

Ответить с помощью Вконтакте:

Ответить с помощью Facebook:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukraina.net.ua -