Оренда альтанки з мангалом

З приходом весняного тепла завжди хочеться проводити більше часу на природі і свіжому повітрі. З друзями і близькими відкрити сезон шашликів взяти в оренда альтанки з мангалом. Ось для цього в Києві та його околицях обладнані спеціальні місця на природі. Де є все необхідне для того щоб добре провести час і відпочити. І одним з таких місць і є Банний двір. У ньому біля кожної лазні є альтанка з мангалом.

Зараз багато парки і природні зони біля водойм пропонують все що необхідно і послуги для пікніка. Будь-хто бажає взяти в оренду мангал. Або зняти дерев’яні альтанки, різні намети або палатки для великих і малих компаній.

Банний двір оренда альтанки з мангалом і лазня на дровах.

Банний Двір – це банний комплекс для відпочинку на відкритому повітрі. В приватному секторі мікрорайону Жуляни в форматі “пікнік” або “барбекю”. При цьому недалеко від центру Києва. Відвідування Банного Двору – це можливість вирватися з кам’яних джунглів міста не залишаючи його. На території комплексу на свіжому повітрі знаходяться лазні на дровах які розраховані для компанії до 10 осіб. А також оренда альтанки з мангалом для проведення святкових заходів які розраховані на 10-20 чоловік. У кожній альтанці варто мангал, який входить у вартість оренди на весь день. Для гостей пропонують проведення корпоративних заходів і вечірок, а також сауну з березовим або дубовим віником. Баню на дровах і альтанку з мангалом можна замовляти по різному. Можливо замовляти по годинно, тобто оплата буде за використаний час. А також можливо замовити лазню з алтанкою та мангалом на цілий день. При замовленні на цлий день вам не потрібно слідкувати за часом.

Пост был полезен? Жмите “мне нравится”

Ответить с помощью Вконтакте:

Ответить с помощью Facebook:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukraina.net.ua -