Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Сауна

Лазня парує - здоров'я дарує!

При замовленні лазні на 4 години
5-та година в подарунок
Замовте просто зараз!Чому обирають нашу лазню?

Лазня знаходиться в тихому куточку Голосіївського району в Києві в приватному секторі Жуляни. Тому вам не треба виїжджати кудись за місто. У нас ви зможете зануритися після парної на вулиці. Кожна сауна з альтанкою, кожна лазня з мангалом. Ви зможете відпочити з сім'єю, попаритись віником з компанією друзів або колег.

why1

Кожна лазня на дровах розрахована на компанію в 8-10 чоловік взимку, в теплий сезон до 30 осіб

why2

Ви відпочиваєте самі, при цьому ніхто вас не контролює

why3

Лазня на дровах

why4

Є ставок з можливістю скупатися на відкритому повітрі

why5

Можливість святкувати дні народження, відзначати корпоративні заходи

Відпочинь у лазні душею та тілом!

Отримуйте корисні
статті першими!Відгуки клієнтів

Відзначали в лазні наш корпоратив, всі мої співробітники залишилися дуже задоволені, від відвідування хорошою лазні на дровах з альтанкою і мангалом. Наступного разу, для такого заходу, обов'язково зупинимо свій вибір саме на банному дворі. Нам ще й знижки обіцяли

Сергей
Сергей

Все так сподобалося, що вирішила залишити відгук. Банний двір особливо добре відвідувати з більшою компанією друзів. Все дуже сподобалося, і лазня з мангалом в альтанці, але особливо чай з липи. Спасибі вам!!!

Катерина
Катерина

Про лазню

Лазня сауна

Це-лікувальні місця. Вони дозволяють забути про біль у м’язах, біль у суглобах. Вони рятують від мігрені, ВСД. Баня або сауна лікує багато захворювань: захворювання нирок, органів дихання, знижений тонус шкіри і ін. Про це багато хто знає. Але мало хто знає про те, що є і протипоказання до відвідування лазні або сауни. Припустимо, не можна ходити в лазню при наявності пухлин, гнійних захворювань, при серцевій недостатності, епілепсії, броніхіте, пневмонії та інших захворюваннях дихальних шляхів. Так само є окремі обмеження стосуються людей у ​​віці і дітей до 4-х років. З обережністю варто відвідувати баню під час вагітності.

Якщо ви обожнюєте пар.

Те напевно цікавитеся тим, як паритися в лазні чи сауні на дровах з віником. Раді будемо познайомити вас з основними тонкощами і ключовими правилами, які стосуються відвідування лазні на дровах і сауни Київ. Як готувати себе до відвідування лазні або сауни. Що брати з собою в сауну. Способи заготівлі банних віників для лазні на дровах. Віники для лазні які вони бвают. Березовий або дубовий віник що краще? Які процедури використовувати під час відвідування лазні на дровах. Правила поведінки в лазні чи сауні. Як проводить процедуру ширяння в парній. Що пити в лазні. Чи можна схуднути в лазні. Як часто можна відвідувати лазню або сауну. Чи можна відвідувати вагітним баню. Чи можна приймати лазневі процедури дітям. З якого віку можна дітям в баню.

ukraina.net.ua -