міф про лазню 5 найпоширеніших

Перший міф про лазню. Баня може вилікувати застуду.

Перший міф про лазню полягає в тому, що багато хто думає про лазню як про ліки. А при почалася застуді захисні сили організму вже дуже знижені. І в лазні при інтенсивному прогріванні тіла вони знизяться ще – за рахунок надлишку кортизолу. Він з’являється при температурному стресі і пригнічує роботу імунітету.

Міф про лазню №2. У лазні треба більше пити

При рясному потовітделененні з організму виводяться не тільки шлаки, але вітаміни і мінерали. Тому через рясне пиття і ще більш рясного потовиділення можна втратити велику кількість корисних речовин. Крім цього, велика кількість рідини під час температурних навантажень це не дуже добре. Адже це сильне випробування на міцність серцево-судинної системи. Пити краще всього варто після баньки.

№3. Душ перед парною.

Зайшовши в душ ви змочіть шкіру. Мокра шкіра уповільнює початок потовиділення. Через що є ризик перегрітися, що особливо загрожує для недосвідчений відвідувачів лазні.

№4. Треба гарненько пропотіти

Немає ніякої необхідності прожарюватися до семи потів при цьому перевантажувати серцево-судинну систему. Адже процес потовиділення триває ще якийсь час після того як вийти з парної.

міф про лазню

№5. Занурюватися в ополонку дуже корисно.

Контрастний ефект можна отримати, навіть якщо обіллє водою кімнатної температури. Тому як різниця температур буде все одно великий – як мінімум в 50 ° С. Але ось при зануренні в лунці в крижаній воді можна навіть заробити інфаркт. Так як звуження судин відбудеться занадто різко, а це може викликати гідравлічний удар по седце.

Замовляйте лазню на дровах для гарного та корисного відпочинку. Щоб можливо було відпочити тілом та душею.

Пост был полезен? Жмите “мне нравится”

Ответить с помощью Вконтакте:

Ответить с помощью Facebook:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukraina.net.ua -