Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Що краще пити в лазні?

ПИВО В БАНЕ?Пиво пить в бане?

Сегодня в баню ідут для укріплення здоров’я, але паритися потрібно з умом. Во час парения організм теряє дуже багато жидкостей і відновлює цю потерю влагу, теж потрібно правильно. Які напої більше всього підходять до пиття в бані?

Навпаки в парній, висока температура підйому на людині активізують теплообмінні процеси в організмі, і людське тело починає жити. Вмісте з потом з організму виводятся вредні речовини, токсини і шлаки.

Потерю жидкості, викликані обильним потоотделением, організм стремиться восполнить. Установити будь-яку норму для того, щоб восполнить жидкость важко. Кількість виведеного пота залежить від декількох факторів, таких як тривалість перевищення парилка, від температур і влажності повітря в ней, ну і естественно від загального фізичного стану самого людини. Опытные парильщики вже знают, сколько пить, коли пить. А ось у новичков такі возникают питання.

Лучше всего пить минерализованную воду без газу. При звичайному потоотделении організм теряет не тільки жидкость, але і солі, і для підживлення балансу мінеральної води найбільш підходящий для цього напою.

У періодах між заходами в парилку ще полезно піти поточні, ліповий чай, малиновий настій або приготовити напої з смешного зеленого чаю, зоряного кольору, кольору ліп, брусничного і малинового листя.

“Рейтинг – популярний рейтинг”

Потоотделение триває ще довго і навіть після бані. У цьому випадку будуть корисні теплий зелений чай, травяні настои і квас. А вот пить, навіть якщо жажда дуже сильна, краще маленькі глотками чай з лимоном, мінеральна воду, або квас. Не рекомендуется пить сразу по декількох стаканів. Позаботитесь и дайте отдохнуть всем органам після нагрузок.

Алкоголь в бане.

Алкогольні напої, наприклад, як пиво, в бане употреблять не слід. Баню забирає для здоров’я, відверта печень і почки алкоголем – не розумно. Про більш крепкі напитки і говорити не приходится. Водке в бане не место.

Обезвоживание.

Якщо втрати жидкости дуже велика, можуть з’явитися неприємні сигнали обескураження – головна біль, немотивированный озноб, усталость. Потрібно багато жидкостей для повного урахування цих симптомів.

Що краще пить в бане.

Можно приготовити мятный чай: 5 веточек свіжої м’яти, 1 столова ложка сахара, 2 чайних ложки сухого зеленого чаю. Мяту краще заваривать окремо від зеленого чаю, потім напої смешать в чайнику.

Або настой шипівника: на 1 літр води – 2 столових ложки сахара, 150–200 го сушеного шипівника, 20 гр. черного чая, кусочек апельсиновой цедры.

Очень хорошая также и чай з брусничних листя: три столові ложі листя, що залишиться литром киптяки, дайте настояти 15-20 хвилин, після цього додайте мед по вкусу і відлийте по чашках.

Зимой і осенью полезен чай з сушених ягід і листя: сміття сушених ягід рябини і малини, ложки сушених листя, смородіни переміщати і заварювати. Пить этот чай краще теплым.

Летом в ході для утокування жажд ідут багаточисельні компоти і квас.

Берёзовый сок пьют весной, свежим. З нього також можна підготувати березовий квас, який відмінно уточнюється і прекрасно підходить для бані.

Пост был полезен? Жмите “мне нравится”

Ответить с помощью Вконтакте:

Ответить с помощью Facebook:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины