Що краще пити в лазні?

Пити в лазніПиво пити в лазні?

Сегодня в баню ідут для зміцнення здоров’я, але паритися потрібно з розумом. Під час пареніння організм втрачає дуже багато рідини. І відновлювати цю втрату вологи, теж потрібно правильно. Які напої більше всього підходять для того щоб пити в лазні?

Навпаки в парній, висока температура діючи на людині активізує теплообмінні процеси в організмі. Людське тело починає жити. Разом з потом з організму виводятся токсичні речовини, токсини і шлаки.

Потерю жидкості, викликані обильним потоотделением, організм стремиться восполнить. Установити будь-яку норму для того, щоб восполнить жидкость важко. Кількість виведеного пота залежить від декількох факторів, таких як тривалість перевищення парилка, від температур і влажності повітря в ней, ну і естественно від загального фізичного стану самого людини. Опытные парильщики вже знают, сколько пить, коли пить. А ось у новичков такі возникают питання.

Лучше всего пить минерализованную воду без газу. При звичайному потоотделении організм теряет не тільки жидкость, але і солі, і для підживлення балансу мінеральної води найбільш підходящий для цього напою.

У періодах між заходами в парилку ще полезно піти поточні, ліповий чай, малиновий настій або приготовити напої з смешного зеленого чаю, зоряного кольору, кольору ліп, брусничного і малинового листя.

“Рейтинг – популярний рейтинг”

Потоотделение триває ще довго і навіть після бані. У цьому випадку будуть корисні теплий зелений чай, травяні настои і квас. А вот пить, навіть якщо жажда дуже сильна, краще маленькі глотками чай з лимоном, мінеральна воду, або квас. Не рекомендуется пить сразу по декількох стаканів. Позаботитесь и дайте отдохнуть всем органам після нагрузок.

Алкоголь в лазні.

Алкогольні напої, наприклад, як пиво, в лазні вживати не слід. Баню забирає для здоров’я, відверта печінка та нирки алкоголем – не розумно. Про більш міцні напої і мови не йде. Горілці в лазні не місце.

Обезводнення.

Якщо втрати рідини дуже велика, можуть з’явитися неприємні сигнали обезводнення – головна біль, немотивованний озноб, втома. Потрібно багато рыдини для повного усунення цих симптомів.

Що краще пити в лазні.

Можно приготовити м`ятний чай: 5 веточек свіжої м’яти, 1 столова ложка цукру, 2 чайних ложки сухого зеленого чаю. М’яту краще заварювати окремо від зеленого чаю, потім напої змешати в чайнику.

Або настій шипівника: на 1 літр води – 2 столових ложки цукору, 150–200 гр. сушеної шипшини, 20 гр. черного чаю, шматочок апельсинової цедри.

Очень хорошая также и чай з брусничних листя: три столові ложі листя, що залишиться литром киптяки, дайте настояти 15-20 хвилин, після цього додайте мед по вкусу і відлийте по чашках.

В зимку та восени користний чай з сушених ягід і листя: сміття сушених ягід горобини і малини, ложки сушених листя, чорної порічки змішати і заварювати. Пити цей чай краще теплим.

Березовий сік пьют весной, свіжим. З нього також можна підготувати березовий квас, який відмінно уточнюється і прекрасно підходить для бані.

Пост был полезен? Жмите “мне нравится”

Ответить с помощью Вконтакте:

Ответить с помощью Facebook:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukraina.net.ua -