Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Сауна

Лазня парує - здоров'я дарує!

При замовленні лазні на 4 години
5-та година в подарунок
Замовте просто зараз!Чому обирають нашу лазню?

Лазня знаходиться в тихому куточку Голосіївського району в Києві в приватному секторі Жуляни. Тому вам не треба виїжджати кудись за місто. У нас ви зможете зануритися після парної на вулиці. Кожна сауна з альтанкою, кожна лазня з мангалом. Ви зможете відпочити з сім'єю, попаритись віником з компанією друзів або колег.

why1

Кожна лазня на дровах розрахована на компанію в 8-10 чоловік взимку, в теплий сезон до 30 осіб

why2

Ви відпочиваєте самі, при цьому ніхто вас не контролює

why3

Лазня на дровах

why4

Є ставок з можливістю скупатися на відкритому повітрі

why5

Можливість святкувати дні народження, відзначати корпоративні заходи

Відпочинь у лазні душею та тілом!

Отримуйте корисні
статті першими!Відгуки клієнтів

Відзначали в лазні наш корпоратив, всі мої співробітники залишилися дуже задоволені, від відвідування хорошою лазні на дровах з альтанкою і мангалом. Наступного разу, для такого заходу, обов'язково зупинимо свій вибір саме на банному дворі. Нам ще й знижки обіцяли

Сергей
Сергей

Все так сподобалося, що вирішила залишити відгук. Банний двір особливо добре відвідувати з більшою компанією друзів. Все дуже сподобалося, і лазня з мангалом в альтанці, але особливо чай з липи. Спасибі вам!!!

Катерина
Катерина

Про лазню

Баня – Сауна

Це – цілісні місця. Вони дозволяють забивати про мишальну біль, болю в суставах. Вони избавляют от мигрени, ВСД. Баня або сауна лечит многіми захворюваннями: заболеваниями, органами дихання, пониженим тонусом і ін. Об этом многие знают. Але незнання знають про те, що є і протипоказання до поселення бані або сауни. Допустим, нельзя ходити в баню при наявності опухолей, гнійних захворювань, при серцевому недоліку, епілепсії, бронихіях, пневмоніях і прочих захворюваннях дихальних путей. Так само є окремі обмеження, що виникають у віці і дітей до 4-х років. С осторожностью стоіт відвідувати баню в час беременности.

Якщо ви обожнюєте пар.

Це наверняка интересує тем, як паритися в бане або сауне на дрова з веником. Ради буде познайомити вас з основними тонкостями і ключовими правилами, які касаються відвідувань лазні на дровах и сауни Київ. Як готувати себе до відвідування бані або сауни. Що брати з собою в сауну. Способи заготовки банних вених для бані на дровах. Веники для бані які вони бють. Березовый або дубовый веник, що краще? Які процедури виконують під час відвідування бані на дровах. Правила поведения в бане або сауне. Як проводить процедуру парения в парной. Что пить в бане. Можно ли похудеть в бане. Як часто можна відвідувати баню або сауну. Можно ли посещать беременным баню. Можно ли приймати банні процедури. С какого возраста можно детям в баню.
 

Ми в соціальных мережах

Facebook.com

Instagram.com

uptime узнать
 

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины